Junulara E-Semajno 2013

28.12.2013 - 04.01.2014 Szczawno-Zdrój, Pollando



Organizantoj

Junularan E-Semajnon organizas Pola Esperanto-Junularo, Germana Esperanto-Junularo kaj klubo Varsovia Vento.

Ĝenerala kontaktadreso: jes(ĉe)pej.pl

Por plifaciligi laboron de la organiza teamo kaj plirapidigi traktadon de via mesaĝo
ni petas prefere skribi al koncerna(j) respondeculo(j).

Kunordigantoj
JES-estro: Karina Mąkosa - karina.makosa(ĉe)pej.pl
JES-vicestro: Paweł Fischer-Kotowski - pawel.fischer-kotowski(ĉe)pej.pl
Helpanto, enteama komunikado: Łukasz Żebrowski - lukasz.zebrowski(ĉe)pej.pl
Konsilanto: Irek Bobrzak - viavento(ĉe)onet.eu

Administrado
Administrado de partoprenantoj:
       Dorota Rodziankospertulo - dorota.rodzianko(ĉe)pej.pl - kaj-
       Max Königspertiĝanto - maximilian.koe(ĉe)gmail.com
Buĝetplano, financoj:
       Marta Domianspertulo - marta.domian(ĉe)pej.pl - kaj-
       Jarno Rieferspertiĝanto - jarno(ĉe)pure-project.org
Kontakto kun ejoj kaj urbo: Marta Adamus - marta.adamus(ĉe)pej.pl
Invitleteroj, vizoj: Natalia Żebrowska - natalia.zebrowska(ĉe)pej.pl
Helpantoj: Sergeo Meiyer Goren - interdist(ĉe)gmail.com

Programo
Taga programo:
       Sarolta Bagóspertulo - sarolta.bago(ĉe)gmail.com - kaj-
       Paul Mätzigspertiĝanto - maetzigp(ĉe)gmail.com - kaj-
       Arina Osipovaspertiĝanto - arina.osipova(ĉe)gmail.com - kaj-
       helpanto Łukasz Żebrowskispertulo - lukasz.zebrowski(ĉe)pej.pl
Novula programo: Meva Cuenot - cuenotmeva(ĉe)gmail.com
Vespera kaj nokta programo:
       Jonas Marxspertulo - jonsemarx(ĉe)aol.com - kaj-
       Mélaine Desnosspertulo - melono.onolem(ĉe)gmail.com - kaj-
      
Zdzisław Koczarski
spertiĝanto - zdzislaw.koczarski(ĉe)pej.pl
Drinkejo: Pierre Bagnoud - pierre.bagnoud(ĉe)hotmail.com
Gufujo: Julia Noe - julia.noe(ĉe)esperanto.de
Kinejo: Matthieu Desplantes - matmututu(ĉe)gmail.com
Ekskursoj:
       Romualda Jeziorowska - romualda.jeziorowska(ĉe)pej.pl - kaj-
       Anna Maria Koniecpolska-Lachowska - anna.maria.koniecpolska(ĉe)pej.pl

Informado
Publikaj rilatoj:
       Anna Maria Koniecpolska-Lachowska - anna.maria.koniecpolska(ĉe)pej.pl - kaj-
       Romualda Jeziorowska - romualda.jeziorowska(ĉe)pej.pl
Retpaĝo teknike:
       Tomasz Szymula - tomasz.szymula(ĉe)pej.pl - kaj-
       Piotr Hołda
- piotr.holda(ĉe)pej.pl - kaj-
       aliĝilo Tomasz Stachowicz - tomasz.stachowicz(ĉe)pej.pl
Retpaĝo esperante: Sarolta Bagó - sarolta.bago(ĉe)gmail.com
Retpaĝo pole: Romualda Jeziorowska - romualda.jeziorowska(ĉe)pej.pl
Retpaĝo germane:
Sociaj retejoj:
       Łukasz Żebrowski - lukasz.zebrowski(ĉe)pej.pl - kaj-
       Jonas Marx - jonsemarx(ĉe)aol.com
Broŝuro: Tobiasz Kubisiowski - tobiasz.kubisiowski(ĉe)pej.pl
Respondado ĉe jes(ĉe)pej.pl: Małgorzata Baczyńska - jes(ĉe)pej.pl