2

Organizantoj

Junularan E-Semajnon organizas Germana Esperanto-Junularo kun Pola Esperanto-Junularo.

Ĝenerala kontaktadreso:: jes (ĉe) pej (punkto) pl

Ĉeforganizado

Maximilian König maximilian.koe (ĉe) gmail (punkto) com

Administrado

Buĝeto kaj financoj Jarno Riefer jarno.riefer (ĉe) web (punkto) de
Maximilian König maximilian.koe (ĉe) gmail (punkto) com
Administrado Dorota Rodzianko dorota.rodzianko (ĉe) gmail (punkto) com
Paul Mätzig maetzigp (ĉe) gmail (punkto) com
Invitleteroj Clarissa Lohr clarissa-lohr (ĉe) gmx (punkto) de
Kontakto kun ejo Maximilian König maximilian.koe (ĉe) gmail (punkto) com

Programo

Taga programo Arina Osipova arina.osipova (ĉe) gmail (punkto) com
Novula programo
Vespera programo
Koncertoj Vinilkosmo
Melono Onolem melono.onolem (ĉe) gmail (punkto) com
Interkona vespero Paul Würtz paul.wuertz (ĉe) posteo (punkto) de
Gufujo Julia Noe juliaenoe (ĉe) gmail (punkto) com
Drinkejo Jonas Sauer jonas-sauer (ĉe) gmx (punkto) de
Kinejo Matthieu Desplantes matmututu (ĉe) gmail (punkto) com

Ekskursoj

Ekskursoj ĝenerale Christine Heinz christine.s.heinz (ĉe) web (punkto) de
Ekskurso al Dresdeno Christine Heinz christine.s.heinz (ĉe) web (punkto) de
Ekskurso al Berlino Annika Förster annika.foerster (ĉe) esperanto(punkto) de
Lokaj ekskursoj Paul Mätzig maetzigp (ĉe) gmail (punkto) com

Informado

Publikaj rilatoj Lisa Alfier liesaalfier (ĉe) googlemail.com
Annika Förster annika.foerster (ĉe) esperanto (punkto) de
Retpaĝo Tomasz Szymula szymula.tomasz (ĉe) gmail (punkto) com
Retpaĝo pole Tomasz Szymula szymula.tomasz (ĉe) gmail (punkto) com
Retpaĝo germane Paul Mätzig maetzigp (ĉe) gmail (punkto) com
Retpaĝo angle Paul Mätzig maetzigp (ĉe) gmail (punkto) com
Retpaĝo ruse Arina Osipova arina.osipova (ĉe) gmail (punkto) com
Broŝuro Rolf Sievers rolf.sievers (ĉe) posteo (punkto) de
Respondeculo pri helpantoj Annika Förster annika.foerster (ĉe) esperanto (punkto) de