Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli Twojego pytania nie ma pośród nich, skontaktuj się z nami!

Czy można zmienić dane zgłoszenia zapisowego już po momencie zapisu?

Tak! Aby to zrobić, napisz na adres jes2021@esperanto.de. Pamiętaj, że nie możemy zagwarantowac, że preferowany rodzaj zakwaterowania będzie nadal dostępny. Zmiana zamówień w zakresie wyżywienia jest możliwa do 15 grudnia.

Czy muszę wpisać swoje imię i nazwisko w formularzu zapisowym? Czy będą one widoczne na liście uczestników oraz na identyfikatorze w trakcie imprezy?

Podaj proszę swoje oficjalne imię i nazwisko. Jeżeli wybierzesz opcję ‘z pseudonimem’, formularz umożliwi Ci podanie pseudonimu, który pojawi się na liście zamiast Twojego oficjalnego imienia i nazwiska.
Identyfikatory w trakcie imprezy nie będą uzupełnione przez organizatorów, a każdy będzie mógł samodzielnie wpisać na nie swoje imię.

Mam mniej niż 18 lat. Czy aby uczestniczyć w imprezie, muszę przyjechać z rodzicami?

Jeżeli masz od 14 do 16 lat, możesz uczestniczyć w imprezie z dowolnym dorosłym opiekunem, który będzie za Ciebie odpowiadał w trakcie imprezy. Twoi rodzice lub opiekunowie prawni muszą wypełnić oświadczenie, aby przekazać odpowiedzialność opiekunowi – wzór oświadczenia zostanie Ci przesłany po uzupełnieniu zgłoszenia. Prosimy wskazać w formularzu zapisowym, kto będzie Twoim opiekunem.

Jeżeli masz ukończone 16 lat, musisz przynieść podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie, że możesz wziąć udział w imprezie sam. Wzór oświadczenia zostanie Ci przesłany po uzupełnieniu zgłoszenia.