Zakwaterowanie

Każdy JES jest trochę inny i ma swój niepowtarzalny klimat…

flickr.com/photos/arcadius

W tym roku czekają na nas urocze górskie domki z osobnymi pokojami. Na terenie ośrodka są dwa typy domków: model New i model Retro, można też wybrać zwykły pokój w budynku obok.

 

(foto devenas de la paĝo szczeliniec.pl)

Domki New mają po dwie trzyosobowe sypialnie na piętrze. Na parterze w salonie można wygodnie usiąść i spędzać wspólnie czas, tu znajduje się również wygodna sofa, na której mogą nocować dwie dodatkowe osoby.

wnętrze domków typu New
(fotoj devenas de la paĝo szczeliniec.pl)

Domki New zostały zbudowane przed rokiem i są wyraźnie bardziej nowoczesne.

 

Domki Retro mają po dwie dwuosobowe sypialnie na piętrze. Tak samo jak w nowych domkach, również tu na parterze mogą przenocować na sofie dwie dodatkowe osoby.

(foto devenas de la paĝo szczeliniec.pl)
wnętrze domków Retro
(fotoj devenas de la paĝo szczeliniec.pl)

W każdym domku obu typów na parterze znajduje się mała kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, dwiema płytami elektrycznymi, garnkiem, patelnią, talerzami, kubkami i sztućcami. Każdy domek ma też własną łazienkę z prysznicem i ubikacją.

Domki posiadają nowoczesny system ogrzewania, więc zima nam niestraszna!

Na uwagę zasługują także piękne widoki z pięter domków (pod warunkiem, że nie ma mgły 😉 )

 

W budynku obok znajduje się również parę pokoi, 2-, 4- i 5-osobowych. Nie znajdują się one w formularzu zapisowym, więc aby je zamówić, prosimy o kontakt indywidualny. Cena za miejsce w nich jest taka sama jak cena za miejsce w pokoju 2-osobowym w domku.